ASATRU - czyli nordyccy bogowie i my

Związek Wyznaniowy

Chcesz dołączyć do założycieli związku wyznaniowego?

Czekamy na Ciebie! 

Najpierw przeczytaj  podstawowe założenia oraz statut i zastanów się czy zgadzasz się z jego postanowieniami. 

 Dokumenty są wynikiem całorocznych obrad oraz pracy wielu osób a ich treść została zatwierdzona drogą demokratycznego głosowania. Te treści zostaną przedstawione w urzędzie podczas procesu rejestracji związku.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że z czasem może zaistnieć potrzeba rozwinięcia powyższych dokumentów, ale tym będziemy zajmować się w przyszłości, podczas Allthingów. Obecnie zgadzamy się z tym, że na chwilę obecną statut odzwierciedla naszą wspólną wizję funkcjonowania związku i jego celów oraz jesteśmy zgodni co do jego założeń podstawowych.

Jeżeli chcesz się przyczynić do powstania związku wyznaniowego w naszym kraju to wystarczy, że w obecności notariusza złożysz podpis na dokumencie "Oświadczenie Wnioskodawcy" i wyślesz je do nas.

Oświadczenie wnioskodawcy otrzymasz po uprzednim wysłaniu maila do nas na adres info.zwsg@gmail.com, ponieważ ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy umieścić go online. Do maila dołączona zostanie szczegółowa instrukcja postępowania oraz adres, na który należy przesłać podpisane oświadczenie.

Potrzebujemy 100 podpisów wnioskodawców.

Twój udział jest ważny i zadecyduje o tym, jak szybko dojdzie do zalegalizowania
"Starej Wiary" w Polsce. 

Napisz do info.zwsg@gmail.com

 

Notatka z ostatniego spotkania TU

 

Graphic: Vrede Vyrd, Coding: Hieroglif 2012 ©