Asatru na Youtube

Asatru na Youtube

Postprzez Wotan » czwartek, 25 grudnia 2014, 04:20

Witajcie,
Zaczęła mnie zastanawiać kwestia pojawiania się jakiś filmów odnośnie asatru, jężeli wpiszemy Asatru na YT, wyskoczy nam sporo filmików odnośnie Asatru, czy to jakiś wywiad, czy coś w rodzaju Vloga gdzie ktoś opowiada czemu został Asatryjczykiem itp itd. Niestety nie znalazłem niczego Polskiego, w sumie troche mnie to nie dziwi, ale chyba przydałoby się coś takiego, gdzie ktoś inteligentny omawia i tłumaczy pewne sprawy, jeżeli jestem w błędzie i coś takiego już jest to mnie poprawcie, co o tym myślicie?
Wotan

Re: Asatru na Youtube

Postprzez Hinni » niedziela, 15 lutego 2015, 18:14

Na tą chwile chyba jeszcze niczego nie ma - ale nie wiem czy jest to pora na uzewnętrznianie się filmikowe. Nie jestem pewna czy istnieje faktyczne zapotrzebowanie. Społeczeństwo nie jest jakoś wybitnie ciekawe naszego sposobu widzenia, a my (*większość na podstawie znanej mi populacji) nie czujemy chęci obnażania się przed społeczeństwem w tak popularyzatorskiej formie. Taki filmik trzeba by było dobrze przemyśleć, żeby wyrwane z kontekstu fragmenty nie goniły za nami przez kolejne dziesięciolecie.
Śmiej się przy ludziach,
Płacz tylko w ukryciu,
Bądź lekka w tańcu,
Ale nigdy w życiu.
Hinni

Powrót do Neopogańskie ścieżki i bezdroża