małżeństwo mieszane?

małżeństwo mieszane?

Postprzez AskAsgard » piątek, 30 czerwca 2017, 14:08

Witam, na wstępie chcę się przedstawić. Jestem Adam z Konina (Wlkp.). Dotychczas wszystkie swoje modły, dialogi i poglądy względem bogów i duchów kreowałem sam. Tzn. co znalazłem w internecie lub książkach. Wiele informacji się gryzły, różniły. Koniec końców, trafiłem na Was ! :) Liczę że znalazłem grupę ludzi, którzy będą potrafili wprowadzić mnie tak naprawdę w wiarę z którą czuję się związany ciałem i umysłem. Rozwieje wątpliwości co to praktykowania obrzędów i rutuałów, tzn. żebym nie kierował się domysłami, tylko robił to jak należy. Choć wiem, że to indywidualna sprawa jak rozmawiamy i w jaki sposób chcemy być zauważeni przez bogów. Chodzi mi tu bardziej o główne święta, nie te osobiste, wewnętrzne i intymne. Cholernie się cieszę, że Was odnalazłem i zarazem smucę faktem że tak długo to trwało i ile czasu zmarnowałem w pojedynkę. Pozdrawiam Was wszystkich i każdego z osobna! @]:D

a teraz, moje pierwsze pytanko do Was?
Co z przysięgami małżeńskimi i całym obrzędem, jeśli moja wybranka jest innego wyznania? Chodzi mi o dość wnikliwe szczegóły. Czy nie urażę tym bogów? Czy ze względu na czasu obecne mogę tolerować jej poglądy religijne? Czy wystarczy, że ja złoże przysięgę swoim bogom i duchom a ona komu tam chce? Jak połączyć taka ceremonie jeśli w ogóle jest właściwa? I skoro nie wypada tak wystawiać bogów na próbę licząc na zrozumienie i pokładać nadzieję że się ode mnie nie odwrócą na dobre. To czy mogę dalej żyć przy jej boku? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
AskAsgard

Powrót do Rytuały i obrzędy