Witam!

dział powitalny

Witam!

Postprzez Indra » wtorek, 27 października 2015, 14:54

Na imię mam Roksana, w grudniu kończę 18 lat i aktualnie mieszkam w Bydgoszczy ]:)
O sobie mogę powiedzieć tyle, że jestem nadmiernie ciekawa świata, choć ten dzisiejszy trochę mnie przeraża ];((
Kocham zwierzęta, jestem też początkującą zielarką-samoukiem. Poza tym kocham szybkie samochody i konie, mam też małą (czyt.OGROMNĄ) obsesję na punkcie książek ];) ]:D
Mitologię skandynawską interesowałam się już długo, ale na pojęcie Asatru trafiłam dopiero teraz. Fajnie byłoby więc znaleźć kogoś chętnego do wprowadzenia mnie w szczegóły ]:)

No więc..hailsa! @]:D
Indra

Re: Witam!

Postprzez Thurs_84 » wtorek, 27 października 2015, 20:36

Hail @]:D

Miło mi Cię powitać ]:) Ja osobiście nie znam nikogo z okolic Bydgoszczy ale może jest tutaj ktoś na forum z tego miasta, bądź okolic. Może też ktoś na facebooku sie znajdzie ]:) Jeśli lokalnie nie ma spotkań w Bydgoszczy to szukaj ludzi ze względnie najbliższych terenów i zapraszam na ogólnopolskie święta, które co roku są organizowane. W tym roku ogólnopolskie były Ostara i Midsommer ]:) Poza tym, zawsze jeszcze jest Świat wirtualny, a to też świetna płaszczyzna do wymiany informacji czy po prostu poznania fajnych ludzi.
Szczodrzy i śmiali ludzie żyją najlepiej,
Rzadko przygniata ich troska;
Tchórz i dusigrosz wszystkiego się lęka,
Trapią go nawet dary.

Hávamál 48
Thurs_84

Re: Witam!

Postprzez Thordis » środa, 28 października 2015, 08:24

Ludzi z Bydgoszczy można znaleźć np tutaj: https://www.facebook.com/groups/6847978 ... 4/?fref=ts
Thordis

Powrót do Hailsa!