Hei!

dział powitalny

Hei!

Postprzez Keczap » wtorek, 26 sierpnia 2014, 15:56

Witajcie!
Jestem Jarek, mam 25 lat pochodzę z centralnej polski ale mieszkam we Wrocławiu(pozdrawiam).
Moja przygoda z Asatru zaczęła się pół roku temu gdy na natknąłem się na zapisy run i znaczenie gdzie w przepastnych czeluściach internetu.
Postanowiłem zagłębić się w temat i dotarłem aż tutaj, w swoich poszukiwaniach chciałbym znaleźć typowe korzenie tej religii, dowiedzieć się jak celebrować poszczególne święta i no poznać ludzi ciekawych świata.
Pozdrawiam. :)
Keczap

Re: Hei!

Postprzez Dainus » wtorek, 26 sierpnia 2014, 16:42

Pozdrawiam!!!
Dainus

Postprzez Vrede » czwartek, 28 sierpnia 2014, 10:01

Cześć :-)

Akurat sierpniowe spotkanie Wrocławskie było w ubiegły weekend, więc nie wiem czy się na nie załapałeś czy nie. We wrześniu raczej już nie będzie żadnych pogaduch pubowych, bo prawie wszyscy jadą na Dni Wiedzy Pogańskiej. W sumie to już jest po terminie zgłoszeniowym ale jeszcze ciągle przed upływem terminu wpłaty zaliczek, więc może jeszcze byś się załapał :-)
Więcej o wydarzeniu poczytasz tutaj i jeżeli jesteś zainteresowany to jak najszybciej wyślij wiadomość do organizatorki. Dla zachęty zdradzę Ci to czego nie ma w programie a mianowicie fakt, że będzie tam conajmniej 24 asatryjczyków (możliwe, że więcej, bo nie znam wszystkich), więc będzie to świetna okazja, żeby się lepiej poznać i czegoś dowiedzieć :-)
Vrede

Postprzez Keczap » środa, 3 września 2014, 22:29

Ja niestety nie będę mógł być na tym zlocie, ale postaram się być na jakimś blocie jak będzie okazja, niestety czas i praca nie pozwalają mi w ten czas na przyjazd. Ale jeżeli będziesz się chciał spotkać na piwko :piwo: to zgadamy się ;)
Keczap

Postprzez Vrede » czwartek, 4 września 2014, 08:14

Będę chiałA :-D I będziesz miał niepowtarzalną okazję w poniedziałek 15 września. Niezbyt często jestem w Polsce a akurat w poniedziałek będziemy lądować we Wrocławiu i do wieczora posiedzimy ze znajomymi w którejś z knajp pod nasypem. Potem każdy rusza w dalszą drogę. Po prostu wpadnij na chwilę po pracy, to będzie normalne spotkanie a nie blot.
A tak przy okazji... to reszta Wrocławian, która organizuje bloty i tak będzie Cię chciała najpierw poznać zanim zaprosi na blot. To chyba oczywiste :-) Wyjątkiem może być jedynie blot otwarty połączony z jakimś dużym zlotem a to raczej nie dzieje się częściej niż 2 razy w roku.
Najpierw trzeba poznać ludzi, dopiero potem blot :-) Tu nie ma tak łatwo jak w kościółku, że sobie wpadasz anonimowo w niedzielę, jak masz czas, żeby odbębnić wizyte :-P

Do zobaczenia! :-)
Vrede

Postprzez Hinni » poniedziałek, 10 listopada 2014, 15:11

Witaj!
Śmiej się przy ludziach,
Płacz tylko w ukryciu,
Bądź lekka w tańcu,
Ale nigdy w życiu.
Hinni

Postprzez skaven » poniedziałek, 10 listopada 2014, 23:08