Cześć ^^

dział powitalny

Cześć ^^

Postprzez Nofa » sobota, 2 sierpnia 2014, 21:32

Witam!
Po ilości słitaśnie-powitalnych postów uznałam, że dopnę tutaj jeszcze swój. A co mi tam! ;)
Tak więc witam. Nie chcę pisać o sobie za dużo, bo jestem tutaj bardziej by chłonąć wiedzę, niż zanudzać kogoś własną osobą. Skrobnę więc tylko, że mam 20 lat a na imię Karolina. Od razu uprzedzam: jestem zagubiona w świecie własnych wierzeń i jeszcze troszkę mi daleko do bycia wyznawczynią Asatru jako religii, ale Wasza mentalność i ideologia jest mi bliska od zawsze. Chociaż dopiero niedawno zdałam sobie z tego sprawę dzięki Pewnej Osobie... ^^
Pozdrawiam ciepluśko i mam szczerą nadzieję, że dowiem się możliwie dużo o Tym, co dla Was tak ważne. A kto wie? Być może w pełni do Was dołączę :)
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. Jeśli tak, to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.
Nofa

Re: Cześć ^^

Postprzez Finneus » niedziela, 3 sierpnia 2014, 23:15

Cześć! A skąd jesteś Karolino? @]:D
Finneus

Postprzez Ulf » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 06:12

Aha... czyli przepraszam ze zyje ]:D
Ulf

Postprzez Nofa » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 08:39

Jestem z okolic Krakowa :D Doczytałam się już, że przesiadujecie w Starym Porcie ^^ Ja też czasem tam bywam (najlepsza mrożona herbata za 5zeta) :D

Nie tyle przepraszam, że żyję co wiem, że wchodzę z troszkę inny świat i powinnam się do Was dostosować. Mam do Was dużo szacunku. W końcu chcę się sporo nauczyć ;)
Nofa

Postprzez Ulf » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 11:21

Uprzejmość i dobre wychowanie to jedna rzecz, przepraszanie z gory za cos czego sie nie zrobilo - druga ... ]:D
Asatryjczycy sa dosc specyficzni i nieco sie roznia od innych "pogan". Zreszta sama sie szybko zorientujesz.

Witaj wiec Karolino, a jesli jestes z okolic Krakowa to zajrzyj sobie rowniez na nasza regionalna grupe fejsbukowa Asatru Malopolska + Cos Tam Jeszcze .

https://www.facebook.com/groups/631048203592915/

]:)
Ulf

Postprzez Nofa » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:16

Dobrze, będę więc bardziej (nie)grzeczna. ;)

Dziękuję Ci ślicznie za link! Przyda się na pewno, mam taką szczerą nadzieję :)
Nofa

Postprzez Ulf » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 21:51

Nofa napisał(a):Dobrze, będę więc bardziej (nie)grzeczna. ;)

No i bardzo slusznie ]8]
Bo jak wiadomo, grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą... A skoro trafiłaś na nasze forum, to nie sądzę aby "niebo" bylo Twoim priorytetem ]:P
Ulf

Postprzez Nofa » wtorek, 5 sierpnia 2014, 17:13

Niebo mnie nie interesuje. Wolę sobie sama stworzyć miejsce idealne tutaj, z bliskimi, dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu. ;)
Nofa

Postprzez skaven » czwartek, 7 sierpnia 2014, 17:04

Powitać
skaven

Postprzez Vrede » czwartek, 14 sierpnia 2014, 14:12

Witaj :-)
Vrede

Następna strona

Powrót do Hailsa!