edycja postów

czyli to, co powiedziane być może

edycja postów

Postprzez Sylcia » czwartek, 7 listopada 2013, 21:09

a może jednak pewnego dnia zostałaby ta opcja wprowadzona? na dłużej niż 5 minut? co by dopisać sobie "EDIT sorki za walenie głupa x lat temu"
Nie zajmuję się już asatru ani runami, toteż proszę mnie o to nie nagabywać. Konta niestety usunąć się nie da :p
Sylcia

Re: edycja postów

Postprzez KozioU » czwartek, 7 listopada 2013, 22:06

Bywały już na forum bardzo zaognione dyskusje, w których padały różne niefajne stwierdzenia i takiej opcji nie ma właśnie po to, żeby osoba która coś napisze (i nie zreflektuje się szybko, że palnęła głupstwo) nie mogła potem ściemniać, że "wcale tak nie było". Myślimy co piszemy, a potem bierzemy za swoje słowa odpowiedzialność. A jak ktoś pojedzie za grubo i złamie regulamin, to moderacja go ewentualnie zedytuje.

"Sorki za walenie głupa" możesz zawsze dopisać w nowym poście.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Sylcia » czwartek, 7 listopada 2013, 23:46

ta, nekrować jakieś tematy, po to by przeprosić za walenie głupa specjalnie :P
nie no, ja wiem, po co ta opcja jest usunięta, tylko tak pomyślałam, że merytoryczne dyskusje dojrzałych użytkowników mają większą wartość niż śmieszne potyczki, które w większości są i tak potem moderowane. pewnie najlepiej by było jakby do postów można było tylko coś dodawać, a nie usuwać przy edycji, ale zgaduję, że to forum nie ma na to skryptuuu
Nie zajmuję się już asatru ani runami, toteż proszę mnie o to nie nagabywać. Konta niestety usunąć się nie da :p
Sylcia

Postprzez KozioU » piątek, 8 listopada 2013, 00:16

Niestety nie, jest tylko pełna edycja lub brak edycji.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Powrót do Uwagi użytkowników