Żyjecie?

czyli to, co powiedziane być może

Żyjecie?

Postprzez kelkuc » sobota, 22 października 2016, 17:50

Zarejestrowałem się tu niespełna 3 miesiące temu. Jakież było moje zdziwienie, gdy wczoraj dostałem informację, że moje konto zostało aktywowane. Czyli admini jeszcze nie zapomnieli całkowicie o tym forum. Ciekaw jestem, czy ktoś tu jeszcze zagląda. Szkoda, że kolejne polskie forum umiera (właściwie chyba już umarło, czemu?).
kelkuc

Re: Żyjecie?

Postprzez Vrede » piątek, 18 listopada 2016, 12:48

Tak, forum umarło, chociaż kilku "nekromantów" jeszcze się tu czasami pojawia :-)
Teraz służy głównie przeglądaniu informacji, bo dosyć sporo ciekawych tematów się tu pojawiło i szkoda by było to wszystko usunąć.
Dlaczego umarło? Nowe media to sprawiły :-) Facebook jest teraz tak popularny, że zdecydowana większość przeniosła się właśnie tam.
Funkcję forum przejęła ta grupa:
https://www.facebook.com/groups/AsatruS ... a/?fref=ts

Na Fb też pojawiają się wszystkie informacje o nadchodzących wydarzeniach, na www tylko te większe i otwarte dla wszystkich.

Pozdrawiam!
Vrede

Postprzez ThorrUlfR » wtorek, 6 grudnia 2016, 13:35

Szkoda ze nie pomyślano o tych którzy nie korzystają z Facebruka :(
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez Thorbiern » wtorek, 2 maja 2017, 19:23

Szkoda. ];(( To było jednak fajne miejsce i FB grupy mimo, że " z czasem, z postępem, z osiągnięciami" nie zastąpią tego forum. Może by jednak reanimować je w jakiejś formie choćby poprzez link na stronie "Starej Wiary" (A może już taki istnieje, nie sprawdzałem.). Takie tam marudzenie zgreda, ale ja to nawet książki czytam matuzalem jeden. ]:[
Þorbjörn Ríkarðson
Thorbiern

Powrót do Uwagi użytkowników